Lista produktów producenta: Autopart

AUTOPART, to przede wszystkim produkcja akumulatorów. W procesach produkcyjnych korzystamy z technologii hybrydowej i wapniowej. Te technologie pozwalają nam realizować potrzeby rynku samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych itd.

AUTOPART, to przede wszystkim produkcja akumulatorów. Podążamy za najnowszymi trendami jakie dyktują potentaci rynkowi. W procesach produkcyjnych korzystamy z technologii hybrydowej i wapniowej, które są obecnie dominujące na rynku. Te technologie pozwalają nam realizować potrzeby całego rynku samochodów osobowych,  ciężarowych,  japońskich, maszyn rolniczych,  łodzi,  motocykli, pojazdów elektrycznych wózków golfowych oraz zasilania urządzeń elektrycznych
Ośrodki badawcze przez nadanie firmie AUTOPART certyfikatów jakości i certyfikatów branżowych potwierdziły skuteczność w zakresie wdrażania i stosowania rozwiązań w zarządzaniu procesami obejmującymi całość działalności firmy.


Wierzymy, że szczerość i uczciwość pomagają w budowaniu prawdziwie partnerskich relacji.


Aby być bliżej klienta i nadal z sukcesem rozwijać firmę uczestniczymy w najważniejszych międzynarodowych imprezach wystawienniczych i  branżowych organizowanych w największych miastach świata:  PARYŻ, MOSKWA,   BERLIN, ST.PETERSBURG, ISTANBUŁ, BRNO, WILNO, RYGA, BARCELONA, MEDIOLAN, BAKU, DUBAJ, FRANKFURT.


Dużą uwagę kierujemy w stronę ochrony środowiska. Jako pierwsi w Polsce, wdrożyliśmy i uzyskaliśmy ogół pozwoleń środowiskowych,  tzw. Pozwolenie Zintegrowane.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.